28.05 2020|

EŠTE STÁLE MÔŽETE POUKÁZAŤ
2% z dane

Milí podporovatelia a všetci tí, ktorých oslovil náš program DETI AFRIKY.SK na podporu študentov  v chudobnej oblasti Maretadu v Tanzánii.  Iste ste si klikli na odkaz AKO NÁS PODPORIŤ, ktorý je v záhlaví stránky.   Budeme radi, ak sa  rozhodnete  podporiť nás aj svojimi 2% z dane za rok 2019. Vopred Vám ďakujeme. Ak kliknete na značku ..viac.., môžete si stiahnuť aj príslušné tlačivo.

(viac…)

24.04 2020|

STROMČEKY

Napriek karanténe sa v Yedidia život celkom nezastavil. Využili aktuálne obdobie dažďov, nakúpili sadenice ovocných stromov a vysadili ich. Založili tak plánovaný ovocný sad, ktorý by mal prispieť k sebestačnosti školy. Na obrázku môžete vidieť ako sa zasadeným stromčekom darí. Nás teší, že sme podporili aj tento projekt.

21.04 2020|

MILÍ NÁVŠTEVNÍCI NAŠEJ STRÁNKY!

Iste sledujete situáciu vo svete v súvislosti s aktuálnou pandémiou. Nevyhla sa ani Tanzánii. Aj tam sú školy zatvorené do odvolania. S našimi partnermi komunikujeme naďalej, ale naše projekty sú zabrzdené. Preto nemáme v ponuke školy ELIET ďalšie deti na podporu. Modlime sa vytrvalo za celú situáciu s koronavírusom, nestrácajme vieru, že náš mocný Boh ochraňuje každého z nás a majme nádej, že naša práca bude pokračovať.

 

30.03 2020|

MARTIN TANGO,

riaditeľ LEA SCHOOL, nám poslal e-mail. Drahí priatelia, v tejto dobe by som sa s vami rád modlil za celú situáciu s koronavírusom.

(viac…)

11.03 2020|

SPRAVODAJCA

Milí naši podporovatelia! Prostredníctvom občasníka Africký spravodajca vás chceme podrobnejšie informovať o tom, čo robíme, ako hospodárime, čím žije YEDIDIA a o mnohom inom. Prvé tohtoročné číslo si môžete prečítať. Nájdete ho v ponuke Spravodajca na hornej lište. Prajeme vám príjemné čítanie.

25.02 2020|

STAŇ SA DOBROVOĽNÍKOM

Je tu nová príležitosť pre tých, ktorí by chceli stráviť nejaký čas ako dobrovoľníci v Tanzánii. Prečítajte si všetky informácie a informujte aj svojich známych. Ak vaše srdce tlčie pre takúto službu, tak sa neváhajte prihlásiť.

(viac…)